Arvutivõrk.

VKE- ja kodukasutajate võrgud on hetkel valdavalt kiirusega 1 Gbps. Seda on piisavalt Internetis surfamiseks ja lihtsamate tööde jaoks. Samas on see umbes 5x väiksem kiirus, kui keskmisel SATA SSD kettal. Kuna meie serverid võimaldavad reeglina palju suuremaid andmeedastuskiiruseid, siis vältimaks võrguühenduse kujunemist piiravaks teguriks pakume laia valikut järgmise põlvkonna 10 Gbps võrguseadmeid.

 

Järgime samu põhimõtteid nagu serverite puhul. Eelkõige töökindlus, kiirus aga ka VKE- ja kodukasutajate jaoks oluline madal müratase ning soodne hind. Kuna soodsa hinnaga 10 Gbps võrguseadmeid pakutakse Eestis vähe, siis oleme loonud tarneahelad väljaspoolt Eestit. Seetõttu on meie hinnad sageli ligi poolteist kuni kaks korda madalamad, kui Eestis tavaline. Enamlevinud seadmeid üritame hoida piisava varu kohapeal aga eksootilisemate lahenduste puhul võib soodne hind tähendada pikemaid tarneaegu. Kui hankega on kiire ja hind pole oluline, saame alati hankida komponente lähiladudest või kasutada kiiremat (ja kallimat) tarneviisi.

 

Oleme testinud kõikide meie poolt müüdavate võrguseadmete hea kokkusobivuse ja kvaliteedi tagamiseks teostame pistelist kontrolli. Tarnime üle Eesti kasutades Omniva või Smartposti teenuseid (vastav transpordikulu lisandub toote hinnale).